Informacje o Pracuj.pl

Informacje o Pracuj.pl

Na czym polegają usługi Pracuj.pl?

Pracuj.pl jest serwisem internetowym, na którym możesz opublikować ogłoszenie „dam pracę” na 30 dni. CV kandydatów, zainteresowanych Twoją ofertą pracy, spływają na wskazany przez Ciebie adres e-mail i są Twoją własnością. Następnie we własnym zakresie przeprowadzasz selekcję CV i kontaktujesz się z wybranymi kandydatami.

Opłata za nasze usługi jest uzależniona jedynie od wybranego rodzaju ogłoszenia i długości publikacji. Pracuj.pl nie rości sobie żadnych dodatkowych opłat np.: z tytułu zatrudnienia przez Pracodawcę kandydatów aplikujących przez Pracuj.pl.

Czy Pracuj.pl przeprowadza cały proces rekrutacji?

Nie. Pracuj.pl zajmuje się wyłącznie publikacją ogłoszeń rekrutacyjnych.

Czy muszę podpisać umowę, aby móc publikować ogłoszenia na Pracuj.pl?

Nie. Aby publikować ogłoszenia na Pracuj.pl, wystarczy założyć Konto Pracodawcy oraz zaakceptować Regulamin świadczenia usług. Następnie możesz zamawiać i publikować ogłoszenia kiedy chcesz bez potrzeby ponownych akceptacji regulaminu.

Czy Pracuj.pl jest odpłatne dla kandydatów?

Nie. Pracuj.pl nie pobiera żadnych opłat od osób aplikujących na ogłoszenia.

Czy Pracuj.pl może mi pomóc w dobraniu rodzaju ogłoszenia i dodatków?

Tak. Zachęcamy Cię do wyboru ogłoszenia zgodnego z Twoimi potrzebami oraz zapoznania się z opisem działania dodatków w sekcji „Usługi i cennik”. Jeśli jednak nie wiesz, jaki rodzaj ogłoszenia będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czy możecie oszacować, ile CV otrzymam w odpowiedzi na ogłoszenie?

Nie. Niestety takie oszacowanie jest niemożliwe. Ilość nadsyłanych CV zależy m.in. od miejsca, w którym jest oferowana praca, znajomości marki oraz opinii o Twojej firmie, a także wymagań zamieszczonych w ogłoszeniu.

Czy mogę zlecić Pracuj.pl znalezienie pracownika?

Nie. Portal Pracuj.pl zajmuje się wyłącznie publikacją ogłoszeń rekrutacyjnych. Na Pracuj.pl możesz opublikować ogłoszenie, zebrać CV od kandydatów, a następnie we własnym zakresie przeprowadzić ich selekcję i skontaktować się z wybranymi osobami.